Новости

Поделиться

Державне агентство розвитку туризму України та компанія Google домовилися про співпрацю

 

Google допоможе в організації та реалізації програм, спрямованих на розвиток і просування України як цікавої туристичної дестинації на зовнішньому і внутрішньому ринках.

 

Діджіталізувати українську туристичну галузь будуть фахівці компанії Google. Як розповіла на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook глава Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, сьогодні Держагентство і Google підписали Меморандум про співпрацю.

Олеськів підкреслила, що це важливий крок на шляху до розвитку туристичної галузі і Діджитал-трансформації України.

"На сьогодні, ми вже чимало зробили спільно з українським офісом компанії і впевнено продовжуємо рухатися далі. Діджіталізація туристичної галузі один із пріоритетних напрямків роботи ДАРТ, тому ми розуміємо важливість кооперації з провідними світовими цифровими компаніями", – написала вона.

Google допоможе в організації та реалізації програм, спрямованих на розвиток і просування України як цікавої туристичної дестинації на зовнішньому і внутрішньому ринках.

Крім того, серед напрямів спільної роботи Google і Держагентства: організація і проведення семінарів, лекцій, тематичних досліджень для подальшого вдосконалення знань в контексті туристичних відносин; співробітництво і допомогу в різних туристичних заходах; обмін інформацією щодо участі у великих українських і міжнародних форумах; обмін досвідом в галузі впровадження інноваційних інформаційних технологій.

"Переконана, що саме робота над діджиталізацією сприятиме залученню іноземного потоку туристів до країни. При широкому доступі до інтернету по всій території України досі прослідковується тенденція, що локальні туристичні офіси не вміють правильно працювати з цифровими інструментами, зокрема не використовують всі можливості Google, тому важливо організувати цифрові навчання (насамперед для працівників туристичної галузі)" , – підкреслила глава Держагентства.

Джерело: Zruchno travel 

Печать