Новости

Поделиться

Олександр Лієв: більше 15 тисяч тон зброї передано ТРО Миколаївщини та Харківщини

Про це сьогодні, 13 травня, повідомив заступник директора Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України. Крім того, він повідомив, що трофейна ворожа техніка наразі вже використовується Збройними силами України.

Як повідомив Олександр Лієв, сьогодні техніку було доставлено до територіальних підрозділів у двох регіонах України.

«15 600 тонн зброї та набоїв доставлено у 28 бригад Тероборони ЗСУ. Зокрема, зброю було доставлено у Миколаївську та Харківську області», - повідомив заступник начальника Департаменту, додавши, що покинута на Київщині ворожа артилерія була відновлена та сьогодні передана українським захисникам в Харків.

Керівництво ТРО Харкова зазначило, що з перших днів війни Олександр Лієв став справжнім побратимом бійців Сил ТрО ЗСУ, забезпечивши швидку та якісну логістику. Практично цілодобово працювали конвої, йшли колони, попри постійні бомбардування, бойові загострення та ризики.

«Рівно два місяці тому, у розпал бойових дій, було створено Окрема бригада територіальної оборони міста Харкова. Повноцінно і швидко озброїти бригаду було складним викликом, адже формування починалося з нуля та ще й під постійним вогнем. Сьогодні наша бригада стрілецьким озброєнням забезпечена повністю», - стверджує командир окремої бригади Сил ТрО ЗСУ міста Харкова полковник Роман Грищенко.

Як відомо, Олександр Лієв раніше активно займався розвитком туризму у Південних регіонах України, зокрема у Миколаївської області. Але з початком повномасштабної війни Росії з Україною, його діяльність змінилася кардинально.

«В минулому житті я допомагав Миколаївщині розвивати індустрію курортів і туризму. Але з 24 лютого все змінилося. В перші чотири тижні війни доставив в Миколаївську Бригаду ТРО більше тисячі тонн зброї та набоїв», - зазначив ексміністр курортів та туризму Криму (2010-2014 рр).

Сьогодні, 13 травня, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім нагородив Олександр Лієва подякою за значний вклад у підвищення обороноздатності Миколаївської області під час активних бойових дій.

Віталій Кім відзначив вклад Олександра Лієва у протидії російської агресії на Миколаївщині.

«Це людина, завдяки якій обороноздатність Миколаївської ТРО витримала атаку», - підкреслив губернатор області.

Сильні разом! Слава Україні!

Печать