Я звільняюся з посади виконавчого директора Національної Суспільної телерадіокомпанії України.

П’ять років тому, у квітні 2014, на запрошення Зураба Аласанії я долучився до створення Суспільного Мовлення, тоді ще у ролі першого заступника гендиректора Національної телекомпанії України. Складний, масштабний, актуальний та цікавий кейс. Останні півтора роки я відповідав за важливий етап реформи – нам було необхідно об’єднати 31 державну телерадіокомпанію в єдиного Суспільного Мовника та провести оптимізацію структури й видатків на утримання Компанії. Роль виконавчого директора була необхідна для координації цих масштабних змін. Цей етап завершено. Планово розпочинається наступний етап реформи, для цього вже ухвалено нову структуру управління Компанією, яка не передбачає посаду виконавчого директора. Власне цим і пояснюється моє звільнення. Сама посада виконавчого директора буде ліквідована одразу після мого звільнення.

Компанія готова до наступних кроків розвитку: прийнято чіткий річний план, фінансів у цьому році більше, ніж у минулому, а витрати на утримання значно скорочено – все це є запорукою результативного 2019 року.

Я і надалі вболіватиму за команду Суспільного Мовника. Вірю в цю команду. Вірю в Зураба, він чесна людина, його негнучкість (яка багатьох дратує) є надважливою рисою для очільника Суспільного Мовника, особливо у виборчому році.

Стисло про підсумки моєї роботи:
- Відбулося скорочення чисельності компанії з 7200 працівників до 4000, це найбільше скорочення в гуманітарній сфері за роки незалежності. Це відбулося максимально прозоро, та з чітким дотриманням Закону, що підтверджують багаточисельні перевірки, які не виявили порушень.
- Підвищено середню заробітну плату у Компанії на 60%.
- Оптимізовано використання нерухомості: відмовились від орендованих площ та уклали угоди на оренду понад 10 000 м2 вивільнених власних приміщень (Компанія отримала близько 12 млн грн доходів). Зареєстровано право власності ПАТ «НСТУ» на 99 тис. м2.
- Розроблено та ухвалено нову Колективну угоду (під час реформ і з величезним колективом - це було надскладне завдання).
- Розроблено і впроваджено комплекс внутрішніх регламентів, політик та положень. 
- Консолідовано звітність, а Компанію переведено на Міжнародні Стандарти Фінзвітності.
- Впроваджено електронний документообіг.
- Відремонтовано тисячі метрів приміщень, оновлено суттєвий обсяг знімальної техніки, закуплено понад 200 комп’ютерів... Все це в умовах минулорічного недофінансування.

Дякую команді! Усе, що зроблено, зроблено нами разом! Щиро бажаю кожному з вас щастя! Ви чудові!
Йдемо далі!